فیش رسان

معرفی خدمات سامانه فیش حقوقی

معرفی خدمات سامانه فیش حقوقی

سامانه فیش حقوقی یک سامانه برای توزیع خودکار اسناد است. با استفاده از این سامانه کارفرمایان می‌توانند اسناد مورد نظر خود را به‌صورت خودکار و تفکیک‌شده برای پرسنل ارسال کنند.

تا قبل از این صاحبان کسب‌وکار ناچار بودند که برای توزیع فیش حقوقی و سایر اسناد بین کارمندان، وقت و هزینه زیادی را صرف کنند. هرچه تعداد پرسنل بیشتر می‌شد، به انرژی و وقت بیشتری نیاز بود. اما در حال حاضر با استفاده از سامانه توزیع فیش حقوقی این کار به‌راحتی و تنها با چند کلیک قابل انجام است.

در ادامه به معرفی خدمات سرویس توزیع فیش حقوقی فیش رسان می‌پردازیم.

سامانه فیش حقوقی
سامانه فیش حقوقی

سامانه فیش رسان

با سامانه فیش حقوقی فیش رسان شما به‌عنوان یک کارفرما می‌توانید به‌راحتی فیش‌های حقوقی و اسناد مورد نظر دیگر را تنها با چند کلیک ارسال کنید.

در ضمن لازم نیست که اطلاعات کارمندان را در این سامانه وارد کنید. کارمندان نیز نیاز به ثبت‌نام ندارند و تنها با کد پیامکی که برای آن‌ها ارسال می‌شود، می‌توانند به اسناد ارسالی دست یابند.

فیش رسان برای برطرف‌کردن نیازهای کارفرمایان و سازمان‌ها طراحی شده است. به‌طوری که بتواند چالش‌های مربوط به توزیع فیش حقوقی و اسناد دیگر را حل کند.

ما سعی کردیم با بهره‌گیری از تجربه کارشناسان و دانش به‌روز، پلتفرمی را طراحی کنیم که خدمات گسترده‌ای را در این زمینه در اختیار کاربران قرار دهد.

نحوه عملکرد فیش رسان

همه کارفرمایان با چالش‌های ناشی از توزیع فیش حقوقی بین کارمندان آشنا هستند. برای رفع این مشکل و کاهش هزینه‌ها و نیروی انسانی می‌توانید با سامانه تحت وب فیش رسان، فایل‌ها و اسناد مورد نظر خود را به‌صورت پی‌دی‌اف بارگذاری کنید.

این سامانه به‌صورت هوشمند و با توجه به شماره تلفن پرسنل که روی اسناد ثبت شده، آن‌ها را توزیع می‌کند و کارمندان می‌توانند تنها با استفاده از کدی که سامانه از طریق پیامک برای آن‌ها ارسال می‌کند، برای دریافت فیش حقوقی یا اسناد دیگر اقدام کنند.

کاربران در هر زمانی که بخواهند می‌توانند با استفاده از شماره تلفن و رمز پیامکی، برای مشاهده فیش‌ حقوقی و هر نوع سندی که برای آن‌ها ارسال شده‌است، وارد صفحه خود در سامانه شوند.

با این سامانه علاوه‌بر اینکه چالش‌های کارفرمایان در زمینه توزیع اسناد و فیش‌های حقوقی حل می‌شود؛ کارمندان می‌توانند به‌راحتی در هر زمان، به فیش‌های حقوقی و اسنادی که برای آن‌ها ارسال شده‌، دسترسی داشته باشند.

مزایای استفاده از فیش رسان

استفاده از سامانه فیش رسان مزایای زیادی برای کاربران دارد. به‌خصوص زمانی که تعداد پرسنل و کارمندان زیاد باشد، این سامانه اهمیت خود را بیشتر نشان می‌دهد. هرچند سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف با هر تعداد کارمند و پرسنل می‌توانند از سامانه فیش حقوقی استفاده کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

از مهم‌ترین امکانات و ویژگی‌های فیش رسان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم نیاز به ثبت‌نام و واردکردن اطلاعات پرسنل

برای سهولت کار با سامانه فیش حقوقی، این سامانه به‌گونه‌ای طراحی شده که نیاز به ثبت نام و درج اطلاعات پرسنل توسط شما یا خود کارمندان وجود ندارد. تنها کافی‌است که شماره تلفن شخص در فیش حقوقی یا هر سند مورد نظر دیگری به‌درستی درج شود.

توزیع فیش حقوقی آنلاین

اصلی‌ترین امکانی که سامانه فیش حقوقی در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد، توزیع آنلاین فیش حقوقی، برگه تسویه حساب، معرفی‌نامه، فیش عیدی و هر نوع سند دیگری است.

پشتیبانی از انواع نرم‌افزار‌های مالی

هیچ فرقی نمی‌کند که شما از چه نوع نرم‌افزار مالی یا حسابداری استفاده می‌کنید، حتی اگر با اکسل هم کار کنید، می‌توانید از این سامانه استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اسناد خود را با فرمت پی‌دی‌اف بارگذاری کنید.

در واقع همه مجموعه‌هایی که نیاز به توزیع فیش حقوقی یا اسناد دیگر دارند، می‌‌توانند از این سامانه استفاده کنند. این سامانه یک راهکار هوشمند برای رفع مشکلات توزیع اسناد بین پرسنل است.

صرفه‌جویی در وقت و انرژی

یکی دیگر از خدمات مهم این سامانه، کمک به شما در ذخیره وقت و انرژی است. چراکه به‌راحتی و در مدت زمانی کوتاه می‌توانید اسناد خود را برای کارمندان ارسال کنید. با این کار مراجعه افراد به قسمت مالی نیز کاهش پیدا می‌کند.

علاوه‌بر این؛ هزینه‌های مربوط به پرینت فیش حقوقی و اسناد دیگر نیز حذف می‌شود. حذف این مبلغ در طول یک سال، صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌های مجموعه به‌شمار می‌رود.

امنیت حفاظت از داده‌ها

این سامانه برای افزایش امنیت و حفظ اطلاعات کارمندان و کارفرما، فناوی‌های روز دنیا را که توسط بانک‌ها و شرکت‌های مالی برای حفاظت از اطلاعات استفاده می‌شود، به‌کار برده است.

استفاده از SSL یا AESهای رمزگذاری‌شده برای ارسال اطلاعات و جلوگیری از درز آن، نمونه‌ای از این فناوری‌هاست. در واقع فیش رسان خود را در مقابل هرگونه نشت اطلاعات مسئول می‌داند.

ازاین‌رو در صورتی که اطلاعات کاربران به‌علت حمله سایبری به زیرساخت‌های کشور یا علل دیگر نشت پیدا کند، خسارت‌های وارده را جبران خواهد کرد.

افزایش بازدهی نیروی انسانی

توزیع سریع فیش حقوقی باعث ارتباط بهتر شما به‌عنوان کارفرما با پرسنل می‌شود. امکان دسترسی همیشگی کارمندان به فیش‌های حقوقی وجود دارد.

 همچنین کارمندان می‌توانند میزان دستمزد و عملکرد خود را در ماه‌های مختلف با هم مقایسه کنند. تمامی  این موارد به عملکرد بهتر مجموعه و بازدهی بیشتر نیروی انسانی کمک می‌کند.

استفاده آسان توسط کاربران

سامانه فیش حقوقی تحت وب به‌گونه‌ای طراحی شده تا محیطی ساده داشته‌باشد و کاربران بتوانند از همه امکانات آن به‌راحتی استفاده کنند.

پیروی از قوانین تجارت الکترونیک

سامانه فیش حقوقی فیش رسان از مقررات جمهوری اسلامی و همچنین قوانین تجارت الکترونیک پیروی کرده و همواره آن‌ها را مد نظر قرار می‌دهد.

اطلاع‌رسانی توسط پیامک

هر زمان که فیش حقوقی، فیش عیدی، برگه قرارداد یا هر سند دیگری برای کارمندان ارسال شود، کارمندان از طریق پیامک متوجه آن می‌شوند. به‌همین جهت نیاز به مراجعات مکرر برای پیگیری و اطلاع از بارگذاری فیش حقوقی وجود ندارد.

پشتیبانی

در صورتی که هر یک از کاربران در زمان استفاده از سامانه فیش رسان با مشکل مواجه شوند، می‌توانند از طریق ارسال پیام یا با استفاده از شماره‌های پشتیبانی سامانه مشکل خود را مطرح کرده تا پیگیری‌های لازم برای رفع آن انجام شود.

از دیگر مزایای این سامانه می‌توان به فضای ابری نامحدود اشاره کرد. این نکته را نیز باید توجه داشته باشید که سامانه فیش حقوقی برای توزیع هوشمند اسناد و فیش‌های حقوقی به‌کار می‌رود و هیچ‌گونه عملیات حسابداری یا محاسبه‌ای روی اسناد را انجام نمی‌دهد.

فیش رسان
سامانه توزیع فیش حقوقی

جمع‌بندی

روش‌های سنتی توزیع فیش حقوقی معایب زیادی از جمله صرف وقت و هزینه زیاد را به‌همراه دارد. برای رفع این مشکل و دیگر چالش‌های پیش‌روی کارفرمایان، سامانه فیش حقوقی طراحی شده است.

شما از طریق سامانه فیش رسان که یک سامانه تحت وب است، می‌توانید فیش‌های حقوقی و همه اسناد مورد نظر خود را در هر تعداد برگه، به‌صورت پی‌دی‌اف در این سامانه بارگذاری کنید. نیاز به ثبت اطلاعات کارمندان نیز وجود ندارد. کافی است که شماره هر پرسنل در برگه فیش حقوقی درج شده باشد.

سامانه به‌صورت خودکار و با توجه به شماره‌ای که در اسناد درج شده، آن‌ها را به‌صورت تفکیک‌شده توزیع می‌کند.

استفاده از این سامانه مزایای زیادی برای کارفرمایان و پرسنل دارد. علاوه‌بر رفع چالش‌های کارفرمایان در مورد توزیع حقوق، باعث سهولت دسترسی کارمندان به فیش حقوقی و اسناد مورد نظر شده و رضایت و عملکرد آنان را نیز بالا می‌برد.

در این مطلب به‌طور کامل سامانه فیش رسان و امکانات آن را معرفی کردیم. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش سوالات متداول مراجعه کنید و در صورتی که سوال مدنظر خود را نیافتید با کارشناسان مجموعه در بخش تماس با ما ارتباط بگیرید.

Facebook
Twitter
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تازه